Brother PTH500 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
- TootjadBrother
- Mudel: PTH500ZW1
- Saadavus: 1
-
108€
Brother PTH500 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Liides | USB 2.0 |
| Net weight | 0.843 kg |
| Net weight master carton | 4.5 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 635.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PTH500 |
| Tare weight (kg) | 0.657 kg |
| Tare weight master carton | 0.639 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0114375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: brother pth500 mono thermal label printer black, pth500zw1, brother, printerid










